משחק פלוס פלוס – "דור ה-4" של משחקי ההרכבה לילדים

 

אם עד היום לא שמעתם על משחק ההרכבה החדש – פלוס פלוס – אנחנו ממליצים לכם להיכנס לעמוד הפייסבוק הבא – Plus plus facebook page ולראות מה אפשר לבנות איתו!

אנשים רבים חושבים שמדובר בסתם עוד משחק הרכבה, אבל מדובר במשחק עם אפשרויות מגוונות במיוחד. אפשר לבנות איתו דגמים דו ממדיים ודגמים תלת ממדיים.

תינוקות ופעוטות יכולים להתחיל לשחק עם פלוס פלוס מגיל צעיר.

הקטנטנים יכולים למשש אותם ולהשתמש בהם (בהשגחה כמובן – שלא יכניסו לפה) כצעצוע לאימון המוטוריקה העדינה. מאוחר יותר, בסביבות גיל שנה וחצי, הם יכולים למיין את החלקים לפי צבעים. ולקראת גיל שנתיים הם כבר יכולים להתחיל להרכיב את חלקי הפלוס פלוס האחד לשני, לחזק את הכישורים המוטוריים שלהם ולהתחיל להפעיל את הדמיון ע"י הרכבת צורות פשוטות כמו נחשים ושרשראות ארוכות.

shapeimage_1מה ההבדל בין פלוס פלוס לבין לגו?

אם משווים בין פלוס פלוס לבין לגו רגיל, משחק הפלוס פלוס ממכר בדיוק באותה המידה. מי שמתחיל לבנות רוצה תמיד עוד ועוד חלקים. היתרון הגדול של פלוס פלוס על פני לגו הוא שילדים צעירים יותר יכולים להתחיל לשחק עם פלוס פלוס. החלקים מתחברים בקלות, וגם ידיים קטנות מסוגלות לחבר חלקים, לפרק אותם ולעצב מהם צורות שונות

פלוס פלוס עשוי מPVC – חומר פלסטי נטול BPA. החלקים עשויים מחומרים לא מזיקים שחלקם מצויים אפילו באריזות מזון. לגו, לעומת זאת, עשוי מפלסטיק ABS, פלסטיק שלא ממש ברור מהי רמת הבטיחות שלו.

הלגו אמנם לא הולך לשום מקום וכבודו במקומו נשאר. אבל פלוס פלוס בהחלט הפך לאחרונה לטרנד חזק ומציג בפני לגו תחרות לא קטנה.

החלקים של פלוס פלוס מאפשרים ליצור מגוון רחב של יצירות תלת ממדיות שעד היום לא ניתן היה להרכיב עם משחקי ההרכבה הרגילים. אפשר לחבר את חלקי הפלוס פלוס ולעצב איתם צורות מעוגלות. תכונה זאת מאפשרת לילדים גישה חדשה לגמרי לבנייה והרכבה. לא רק שניתן לבנות עם פלוס פלוס מכוניות ומבנים, ניתן לבנות עם המשחק גם מסכות, תכשיטים, צינורות וקופסאות.

מחפשים יתרון גם להורים?

חלקי המשחק פלוס פלוס עשויים חומר דמוי גומי רך יחסית. מעכשיו, כשהילדים ישכחו לאסוף חלק, ישאירו אותו על הרצפה ואתם תדרכו עליו – לא תזכו ל"חוויה" הכואבת המוכרת לכל הורה שדרך אי פעם על חתיכת לגו…ילדות משחקות בפלוס פלוסילדה בונה בפלוס פלוס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *