5 מוצרים לתינוקות שמומלץ להשקיע בהם כשמצפים לתינוק חדש

אישה בהריון מתכננת מה לקנות לתינוק

אתם מצפים לתינוק חדש? זה הזמן להתחיל ולרכוש את כל מה שצריך עבור האוצר החדש.

מהר מאוד תגלו שרבים מ"פרטי החובה" לתינוק תלויים בעצם בתינוק ובסגנון ההורות שלכם.

לפני שאתם משקיעים ממיטב כספכם במוצרים לתינוקות בצעו מחקר קל – התייעצו עם הורים מנוסים אלו מוצרים לתינוקות באמת שימושיים. בידקו מה התקציב העומד לרשותכם וריכשו תחילה את המוצרים ההכרחיים – חיתולים, מגבונים, מצעים לתינוקות, אולי מנשא לתינוק.

מהר מאוד תגלו שלכל משפחה ולכל תינוק יש סדרי עדיפויות שונים.

יחד עם זאת, ישנם כמה מוצרים לתינוקות שמרבית האמהות יודו כי שווה להשקיע בהם. הנה סקירה של 5 מהם.

1. עגלת תינוקות או מנשא לתינוק.

מרבית האמהות משתמשות בעיקר באחד משני אלו. השימוש בעגלה נוח יותר לחלק מהאמהות, אך השימוש במנשא לתינוק הוא מנהג עתיק ובעל יתרונות רבים ומוכחים. השימוש במנשא לתינוק מעניק לילד תחושת בטחון מוגברת ומחזק את הקשר בינו לבין האם שנושאות אותו על גופה באמצעות המנשא לתינוק.

אם אתם בוחרים באופציה של עגלה וודאו כי היא קלה יחסית ומתקפלת בקלות אל תוך תא המטען של רכבכם. אם אתם מתכננים ילדים נוספים וודאו כי העגלה איכותית וחזקה מספיק. אם אתם מתכננים להסתובב עם עגלת התינוק הרבה, רכשו גם אביזרים לעגלה – לדוגמא צלון לעגלת תינוק.

002
2. כיסא בטיחות לרכב

למקרה שאינכם יודעים,  לא ניתן לצאת מבית החולים עם תינוק חדש ללא כיסא בטיחות לרכב. הקפידו לרכוש כיסא בטיחות בעל תקנים, שניתן למקם אותו כשהוא פונה נגד כיוון התנועה, עם רצועות מתכווננות ונוחות לנעילה. אם אתם בוחרים לרכוש כיסא בטיחות משומש, בידקו היטב שהוא אינו פגום (פלסטיק סדוק או שבור, רצועות פרומות) על מנת לא לסכן את תינוקכם. קנייה של כיסא בטיחות איכותי הינה השקעה חכמה שעשויה לחסוף כסף בראייה לטווח ארוך – במיוחד אם אתם מתכננים ילדים נוספים.

3. בקבוקים ללא BPA

בשנים האחרונות התעוררו חשדות וחששות באשר לבטיחותו של חומר הקרוי BPA והשפעותיו על בני אדם. החומר הזה מצוי במוצרי פלסטיק, בין השאר בבקבורי תינוקות. לכן, למען הסר ספק, מומלץ להשקיע בקנייה של בקבוקים איכותיים אשר מצויין על גבי האריזה שלהם באופן מפורש שהם אינם מכילים BPA.

4. פח עם מכסה נפתח

תשכחו מכל הפחים המסובכים שמפורסמים כאילו הם "נגד ריחות". בעיקרון, כל מה שאתם צריכים זהו פח שנוח וקל לפתוח את המכסה שלו עם הרגל. הדרך הזולה ביותר לטפל בפסולת האורגנית הזאת היא לסגור אותה בשקיות הפלסטיק שאתם מביאים מהסופר, לקשור אותן ולזרוק לפח.

5. בגדי תינוקות איכותיים

מומלץ להשקיע בבגדי תינוקות איכותיים שאתם בטוחים לגבי רמת הבדים שהם תפורים מהם. לבגדים איכותיים יש סיכוי גדול יותר לשרוד את כמות הכביסות שבגדי תינוקות דורשים ולעבור לתינוק הבא במשפחה.

 

ניתן למצוא מגוון מוצרים לתינוקות בחנות "להלו רגעי ילדות".008

One thought on “5 מוצרים לתינוקות שמומלץ להשקיע בהם כשמצפים לתינוק חדש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *